Scivation Xtend Bcaa Hakkında Bilmedikleriniz

/ 13 Mart 2018 / 3.025 views / yorumsuz

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Xtend Bcaa, Scivation markasının ürettiği Lösin, İzolösin ve Valin içerikli ürünüdür. Bunlara ek olarak içeriğinde Glutamin, B6 Vitamini ve Sitrülin Malat ihtiva etmektedir. Dünya sporcu gıdaları sektöründe en çok satan ve en çok memnun kalınan amino asit takviye ürünlerinden biridir. İçeriğindeki yüksek Bcaa oranından dolayı kas gelişimine ciddi bir etkisi vardır. Glutamin içeriği ile kas yorgunluklarını giderici, vücuda dinçlik katıcı ve hormonlarda artış sağlayıcı özellikleri de bulunmaktadır. Bunların haricinde sitrülin malat dediğimiz madde ile vücutta nitrik oksit üretimini arttırır ve bu sayede damarlarda genişleme sağlayarak antrenman performansımızı üst seviyeye çıkarmamıza yardımcı olur. Ayrıca maksimum pump seviyesine çıkmamıza büyük ölçüde katkı sağlar. Bu ürünün çok fazla tutulmasının ve beğenilmesinin en temel sebeplerinden bir diğeri ise aromalarının çok lezzetli olmasıdır.

Karpuz, yeşil elma, mavi ahududu ve karışık meyveler gibi aromalarıyla piyasada çok fazla adından söz ettirmektedir. B6 vitamini ihtiva etmesiyle birlikte vücuttaki protein sentezini arttırmakta önemli bir etkiye sahiptir.

Scivation Xtend BCAA

Genellikle antrenman öncesi, sonrası veya ara öğünlerde kullanılan Bcaa ürünlerinden ziyade bu ürün içeriği ve lezzetli aromaları sebebiyle antrenman esnasında da tüketimi yapılabilen bir üründür. Amerika’da üst üste dünyanın en iyi Bcaa ürünü seçilmesi de göz önünde bulundurulması gereken konulardan bir tanesidir. Antrenman esnasında tüketimi yapılabilmesinin sebebi ise içeriği nedeniyle antrenmanı tamamlamaya yardımcı olması ve yıpranan kaslara en hızlı şekilde müdahale edebilecek içerik gücüne sahip olmasıdır. Ürünün içeriğinde bulunan amino asit ve türevlerinin faydalarından kısaca bahsetmiş olmamıza rağmen bunlara eklenecek çok fazla faydası mevcuttur. Bunlar haricinde bizlere sağlayacağı faydalar şunlardır; Pozitif nitrojen dengesi sağlar, kan şekerimizi düzenler, dayanıklılığımızı arttırır, damar genişliği sağlar, kan akışını hızlandırır, protein sentezini arttırır.

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Ürünün faydaları kısaca bu şekildedir. Şimdi gelin birlikte ürün içeriğini inceleyelim.

İçerik

 • Servis Sayısı : 30
 • Servis Miktarı : 1 Ölçek (12,5 g)
 • Toplam Yağ – 0g
 • Kolestrol – 0mg
 • Sodyum – 1,72g
 • Potasyum           – 1404mg
 • Toplam Karbonhidrat – 0g
 • Şeker – 0g
 • B6 Vitamini (Piridoksin HCL) – 5mg
 • Lösin(BCAA) – 3500mg
 • Glutamin – 2500mg
 • İzölosin(BCAA) – 1750mg
 • Valin(BCAA) – 1750mg

Performans

Kullanıcı yorumları ve geri dönüşleri doğrultusunda ürünün performansına gayet iyi diyebiliriz. Antrenman süremize, kaldırdığımız ağırlıklara, dinç ve zinde kalmamıza faydası gerçekten yüksek derecededir.

Kötü beslenme zamanlarında eksiği kapatmamıza ve antrenman esnasındaki o isteksizliklere pozitif anlamda katkı sağlayan bir üründür. Scivation Xtend ürününü diğer bcaa ürünlerinden ayıran en temel sebepler ise

bu faydaları diyebiliriz.

Fiyat

129 ve 139 tl olarak önceden satışı yapılmaktaydı. Dolar ve Euro kurundan dolayı yeni girişi yapılan ürünler aynı fiyatta olmayacaktır. Ortalama 150-160tl olacağı beklenilmektedir. İçerik ve performans yönünden 10/10

diyebileceğimiz bir ürün. Fakat supplement sektöründe ürünlerin fiyatlarının yüksek olması kullanıcılar tarafından çok fazla hoşnut olunacak bir durum değil. Bu üründe fiyatı normalin üstünde tutmaktadır.

Bu içerikteki ürünlerin fiyatlarının ortalama olarak bu civarlarda olmasını göz önünce bulundurursak eğer, evet bu üründe bu fiyatı hak ediyor diyebiliriz.

Sonuç

Sonuç olarak Scivation Xtend BCAA ürünü şuanda piyasada satılan en iyi sporcu takviye ürünlerinden biridir. Karışabilirlik, etki, fiyat, performans ve tat bakımından diğer ürünlerden bir adım önde diyebiliriz.

Bcaa ürünleri almak isteyen bir kişinin mutlaka denemesi gereken bir ürün olduğunu düşünülmektedir. Kas kütlesi ve güç-performans.

Xtend BCAA ürününe ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler
DMCA.com Protection Status
Vücut Geliştirme
Vücut Geliştirme Hareketleri ile Evde Kas Yapma Teknikleri

Vücut geliştirme hareketleri ile ilgili bu makalemizde hareketlerin nasıl yapılması gerektiğine dair bazı püf noktaları anlatacağız. Spor salonuna gitmeden, aletsiz...

Kapat