Nutrade Premium Protein Tozu İncelemesi

/ 12 Mart 2016 / 9.371 views / yorumsuz

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Nutrade Premium Protein İncelemeTercih sıralamasında çok üst sıralarda bulunan nutrade premium protein Alman üretimi olmak ile birlikte en çok kullanılan en iyi protein tozu sıralamasında ilk 10’da yer almaktadır. Protein üretimi konusunda Almanlar bu sektörde açık ara önde bulunmaktadır. Ancak Nutrade bu sektör adına ülkemizde adını daha yeni duyurmaya başlamıştır. Buna rağmen kalitesini ve markasını kanıtlamayı kısa sürede başarmıştır.

Nutrade Premium Protein İçeriği

Ürünün protein değeri 26 gr ve BCAA değeri ise 20 gr’dır. Yani bir ölçek ile önemli ölçüde protein katkısı almanızı sağlıyor. Ürün özellikle aspartam ve laktoz içermemesi ile de dikkat çekiyor. Yüzde 15 miktarında izole whey içeriyor. Ürünün en iyi yönlerinden birisi de BCAA oranının 4,9 ve glutamin amino asit oranın 4,5 olmasıdır. Ürün özellikle de kas gelişim ve onarımı için antrenmandan sonra kullanıma son derece uygundur.

Biyolojik değerleri oldukça yüksek olan ürünün özellikle de %72 oranındaki protein değeri tercih edilme derecesini de arttırmaktadır. Piyasadaki çoğu ürün arasında içerdiği protein seviyesine bakılınca bir adım önde durmaktadır.

 

Nutrade Premium Protein Tadı ve Kullanımı

Aroma olarak 2 çeşide sahip olan nutrade premium protein tatları ile de beklentilerin çok üstünde bir durumdadır. Çikolata (coffee latte) ve çilek aromalarına sahip olan ürün birçok kişinin sık sık içmek isteyeceği lezzettedir. Bu konu ile ilgili gelen tepkiler genellikle olumlu yöndedir. Özellikle bu iki tat arasından en çok öne çıkan lezzet çikolata tadıdır. Soğuk sütle hazırlanabilen ürün sıcak günlerde serinletici kahve tadında bir içecek yerini de tutabilir. Ancak kullanım açısından bir servis yani 30 gramı 250 ml su ile hazırlayarak spor sonrası içebilirsiniz. Bir servis 2 ölçeğe tekabül etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Orta seviyeye ulaşmış olan sporcular nutrade premium protein kullanımını spor yapmaya başlamadan 45 dakika kadar önce içerek ek olarak sporun hemen arkasından 1 servis daha kullanabilirler. İleri seviyedekiler orta seviyedekilere ek olarak sabah uyandıktan sonra bir servis daha ek alabilirler.

 

Nutrade Premium Protein Fiyatı ve Temini

Ürünün üretim yeri Almanya olmasına rağmen Türkiye’de de rahatlıkla bulunabilmektedir. Nutrade premium protein ürünü hem mağazalarda hem de supplement satışı yapan web sitelerinde rahatlıkla bulunabilir. Ürünün fiyatı ise piyasadaki benzer ürünler ile karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Bu nedenle satın alırken fiyat konusunda herhangi bir tedirginlik söz konusu olmamalıdır.

Nutrade Premium Protein Besin Değerleri

 

SONUÇ

Ürün piyasadaki protein miktarları düşünüldüğünde birçok protein tozu ürününe göre çok yüksek düzeydedir. Bu yönden olumlu bir artı puan alabilmektedir. Ayrıca ürün kullanıma hazırlanırken topaklanma gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmıyor. Bu durum da ürünün olumlu bir puan daha almasına neden oluyor.

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

Definasyon döneminde olanların şeker oranının sıfır olması ve yağ oranının da sıfır olması da çok hoşlarına gidecektir. Spora yeni başlayan ve daha çabuk ilerleme yani gelişim göstermek isteyenler için de kullanımı oldukça mantıklıdır. Sonuç olarak nutrade premium protein ürünü neredeyse her anlamda bizden artı puan alarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir protein tozu olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

DMCA.com Protection Status
yağ yakmak için ne yapmalı
Hızlı Yağ Yakmak için Egzersiz Programı

İş hayatındaki çalışma şartlarından dolayı beslenme şekilleri ve hareketlilikte de büyük değişiklikler meydana gelmiştir. Uzun süre hareketsiz kalarak çalışmak ve ...

Kapat