Neden Alo Protein?

/ 15 Ağustos 2015 / 8.161 views / yorumsuz

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

alo protein2003 yılında Kocaeli’de Ömer Karakol tarafından oluşturulan firma yurt içinde ve yurt dışında uzun yıllar sporcuların gıda ihtiyacını karşılamıştır. Özellikle yurt dışında büyük sevkiyatlar yapan firma 2015 yılında oluşturduğu sosyal ağ ile ulaştığı kitlesini genişletmiştir. Türkiye’de sporcu gıdalarına verilen önemin artmasını sağlayan ve alanında ilklere imza atan aloprotein.com, kalitesi ve yenilikçi anlayışıyla adını zirveye taşımayı başarmıştır. Yurt dışı piyasasından sonra oluşturulan web sitesiyle Türkiye piyasasında da hızlı bir ivme kazanarak sektördeki diğer öncü firmalarla yarışacak bir düzeye gelmiştir.

Bulunduğumuz sene içerisinde oluşturulan bir marka olmasına nazaran müşterilerinin yaptığı olumlu dönüşler ve ürünlerin kalitesi sebebiyle oldukça hızlı bir şekilde büyüyen.. aloprotein.com adını çokça duyuracak hizmetlere devam etmektedir. Türk sporcularına verdiği destek sayesinde spora verdiği önemi bir kez daha gösteren firma aloprotein.com markasıyla  aşağıda fotoğrafını gördüğünüz Milli sporcumuz Ersin Kuruel ve ilk profesyonel MMA dövüşçümüz Murat Kazgan’ın sponsorluğunu yapmaktadır. %100 orijinal sporcu gıdalarını uygun fiyatlar ve hızlı kargo ile müşterilerine ulaştırmakta ve sipariş edilen ürünler dışında müşterilerini memnun etmek için protein bar, shaker, anahtarlık, pil box, l-carnitine gibi ufak hediyeleri de siparişe eklemektedir. Geçtiğimiz günlerde ise İzmit Arasta Park AVM’de ilk bayisini de açmış bulunmaktadır.

ersin-kuruel

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Biz sporcular için geniş bir gıda seçeneğine sahip olan aloprotein.com sayfasının ayrıca canlı destek vererek beni bilgilendirmesi de çok hoşuma gitti. Geçtiğimiz günlerde alo protein genel koordinatörü ile tanışma fırsatını yakaladım ve kendisini böyle büyük bir hizmete öncülük ettiği için tebrik ettim. Sporcu gıdaları ve markası hakkındaki konuşmamızın devamında amaçlarının müşterilerini %100 memnun etmek olduğunu ve her konuda yardımcı olacaklarını belirtti. Beni kırmayacağını düşündüğüm için isteğimi sundum ve siz değerli sporcu okurlarım için ekstra 10 Tl’lik indirim kuponunu (Kod: VGH10) kaptım 🙂

Supplement seçimlerinde fiyatların uygun olması tabi ki önemli. Ancak asıl önemli olan ürünün orjinalliği ve kalitesinin yanında uygun fiyatlı olabilmesidir. Bunun yanında sipariş esnasında ve ulaşımında firmanın alakası, siparişinizi sorunsuz teslim etmesi çok önemlidir. Bunu fazlasıyla yerine getiren aloprotein.com yaptığı başarılı reklam çalışmalarıyla markalaşma ve alanında tek olma yolunda hızlı bir şekilde hizmetlerine devam ediyor. Sadece sporcu gıdaları ile yetinmeyip sayfasında birçok spor aksesuarlarına da yer veren firma bir sporcunun ihtiyaç duyacağı her şeyi bünyesinde bulundurmuş. Eğer sizde bir sporcuysanız ve benim gibi kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız Türkiye’de oldukça az birkaç firmada bulabileceğiniz bu hizmetin keyfini çıkarın. Tüm bu olumlu faktörler bir araya geldiğine göre vucutgelistirmehareketleri.org olarak bize düşen sizlere bu firmayı gönül rahatlığıyla tavsiye etmek.

Alo Protein Resmi Web Sayfası: www.aloprotein.com

 

Sponsorlu Bağlantılar

DMCA.com Protection Status
En Etkili Boy Uzatma Hareketleri Boy Uzatır Mı?

Pek çok insanın hayalidir uzun boylu olmak ve bu sebepten dolayı çok çeşitli arayışlar içine giren insanların varlığı söz konusudur....

Kapat