Multipower L Carnitine (Yağ Yakıcı) Liquid İncelemesi

/ 13 Şubat 2016 / 18.129 views / yorumsuz

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Multipower L Carnitine Ürün İncelemeTürkiye’ye Avrupa’dan giren ilk sıvı supplementlerden birisidir, diyebiliriz. Aslında likit olarak benzerinin çok olmasına rağmen multipower l carnitine öne çıkmayı başarmış kaliteli bir üründür. Kilo vermek için yağ yakıcı özelliği olan bu ürün kilo vermek isteyenlere yardımcı oluyor. Almanya tarafından üretilen hammaddeler ile üretimi sağlanan ürün yine Avrupa’da üretiliyor. Benzerleri arasında çok ön plana çıkmış olan multipower l carnitine öngörü olarak kendisinden kaliteli olarak bahsedilmesini sağlıyor.

 

Multipower L Carnitine İçeriği ve Kullanımı

İçeriğindeki L-karnitin değeri 1800 mg, enerji değeri 2 kcaldir. Oldukça saf ve sade bir içeriğe sahip olması ürün için güzel bir avantaj. Ürünün enerji verme özelliği.. biraz düşük olmasına rağmen yağ yakma hedefi esas alındığında gerçekten çok etkili. Ürünün en büyük eksikliği aromalı seçeneklerinin olmamasıdır. Yalnızca bir aromaya sahip olsa da tadı gerçekten çok lezzetlidir. Tek tek ambalajlanıyor olması ise kullanım açısından oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Antrenmandan 30 dk önce 1 ampul yani 25 ml kullanılması tavsiye edilir.

 

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Multipower L Carnitine Fiyat ve Bulunabilirlik

Ürünün fiyatı da içeriği düşünüldüğünde oldukça makul bir değere sahiptir. Zaten piyasa fiyatları da 100 ila 135 lira arasında değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de fiyat yönünden olumlu bir etki bırakmaktadır. Multipower l carnitine çok yaygın bir şekilde kullanılıyor ve tanınıyor. Uzun süredir de Türkiye’de satılıyor. Bu nedenle de birçok ürüne göre çok daha kolay bir şekilde birçok mağazada ve supplement satışı yapan web sitelerinde satışa sunuluyor. Bu nedenle temin edilmesi de gayet rahat olan bir üründür. Bu yönden de olumlu bir etki bırakan ürün, gıda takviyesi olarak yağ yakıcı özelliği için rahatlıkla kullanılabilir.

 

Multipower L Carnitine Kullananlar

Multipower35: Arkadaşlar bu ürün gerçekten çok faydalı tabi ki öncelikle Wider L-Carnite Liquid daha iyi ancak kişiden kişiye değişir örneğin ben multipower ile 1 haftada 4 kg verdim sadece yağ tuz şekeri kestim ve hamur işlerinden uzak durdum ayrıca spor salonuna da gittim. Alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Valanthe: Ürünü geçen yıl almıştım 20 ampulün 14ünü kullanmıştım tek kullanım I carnitine olduğundan tam bir yorum yapamam şöyle bir durum var ne zaman vücuttan su atmak istesem 2 gün arka arkaya idmandan önce kullandım beni memnun bıraktı iyi ter attırıyor. Bir de tadı ne kadar zaman geçse de hala damağımda bu firma aynı tadı olan meyve suyu çıkarsa yok satar bence.

Bu yazı da ilginizi çekebilir:  En İyi 5 L-Carnitine İncelemesi

 

SONUÇ

Yağ yakma amacıyla gıda takviyesi olarak kullanılabilecek olan bu ürün fiyatının ortalama düzeyde olması ve birçok yerde bulunabilmesi ve kolay ulaşım sağlanabilmesi açısından tercih edilebilir. Bunların yanında gerek yorumlardan gerekse de ürünün kalitesinden anlaşılacağı üzere multipower l carntine bizim de tavsiye edebileceğimiz yağ yakıcıların başında gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

DMCA.com Protection Status
Steroid Hakkında Merak Edilen Her Şey

Günümüzde hemen hemen herkes kadın erkek fark etmeksizin spor yapmaktadır. Fakat bazı kişiler bunu sadece sağlıklı olmak ve bunun yanında...

Kapat