Hi-Tec Nutrition Blade Pre-Workout İncelemesi

/ 18 Haziran 2016 / 5.498 views / yorumsuz

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Hi-Tec Nutrition BladeBugünkü makalemizde dayanıklılık ve performans arttırıcı pre-workout ürünü olan Hi-Tec Nutrition Blade ürününden bahsedeceğiz. Türkiye pazarına yeni giren bir ürün olduğu için dilerseniz önce firma hakkında biraz bilgi verelim. Hi-Tec Nutrition, 1996 yılında Polonya’da kurulmuş olan ve o günden beri en yüksek kalitede ham maddeleri kullanarak ürettiği takviye edici gıdaları kullanıcılarına sunan bir markadır. HI-TEC nutrtion, merkezi Polonya’da bulunan özellikle fitness ve vücut geliştirme konusunda ilgili olan sporcuların gıda üretimlerini gerçekleştirmekte olan kurumsal bir şirkettir.

Üretim sırasında şirket ISO 9001 kalite standartları doğrultusunda üretim yapmakta ve yaklaşık 20 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Gelişmiş teknolojiler ve tesislerde üretimlerini gerçekleştirmek ve istenen standartlara uygun bir üretim yapmaktadır. HI-TEC nutrition ürünleri, tüm dünya sporcuları tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Avrupa ve dünya şampiyonasında yerini alan sporcularının tercih ettiği bir markadır. Polonyalı yerli sporcular tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. HI-TEC Nutrition ürünlerinin her biri gerekli testlerden geçirilerek kanıtlanmış bileşenlerden oluşmaktadır. Özel laboratuvarlarda geliştirilen HI-TEC Nutrition ürünleri oldukça yenilikçi ve  etki sağlayan ürünlerdir. Geliştirilen bu özel HI-TEC Nutrition ürünleri sayesinde antrenmanlar sırasında maksimum performans ve verim sağlanmaktadır.

Makalemizin başında bahsettiğimiz gibi Hi-Tec Nutrition Blade Pre-Workout ürünü dayanıklılık ve performans arttırıcı bir özelliğe sahiptir ve antrenmanlardan önce kullanılması tavsiye edilir. Kullanımı sonrası 1500 mg Beta-Alanin, antrenman sırasında fark edilir  oranda bir enerji ve  performans artışını sağlamaktadır. Türkiye pazarına henüz yeni açılmış bir şirket olarak Hi-Tec Nutrition Blade pre-workout ürünü şu an yalnızca “Aloprotein.com” sitesinde satışa sunulmuştur.

 

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Hi-Tec Nutrition Blade Ürününün Faydaları Nelerdir?

Daha kaliteli bir antrenman gerçekleşmesine neden olur. Uzun süren bir isteklendirme ve konsantrasyon sağlarken antrenmanın keyifli geçmesini de sağlar. Hi-Tec Nutrition Blade  ile güç ve performansınızda artış gerçekleşir. Vücudun direnç ve dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olan Hi-Tec Nutrition Blade ürünü her anlamda antrenmanınızı olumlu yönde  etkiler.

 

Hi-Tec Nutrition Blade İçerik Özellikleri

  • Ürününün 1 kutusunda toplam 66 servis bulunmaktadır.
  • Hi-Tec Nutrition Blade tozun7500 mg’lık servisinde yaklaşık 1500 mg Beta-Alanin etki maddesi içermektedir
  • Hi-Tec Nutrition Blade yine 7500 mg’lık servisinde toplam 1000 mg kreatin ve aynı zamanda 1000 mg kadar da arjinin maddesi içermektedir.
  • Hi-Tec Nutrition Blade toz sahip olduğu kafein maddesi sayesinde uzun süre konsantrasyon sağlama özelliğine sahiptir.
  • Ürünün kullanıcılar için birbirinden özel seviyeleri bulunmaktadır.

Hi-Tec Nutrition Blade-2

 

Hi-Tec Nutrition Blade Kullanımı

Antrenmana başlamadan yaklaşık 30 dakika önce 7,5 gramlık ürünün yanında 300 ml su ile karışım haline getirerek tüketmeniz önerilmektedir. Orta ve ileri seviye sporcular için geliştirilmiştir. Başlangıç seviyesi sporcular için önerilmemektedir!

BLADE: Bu özel ürün vücut geliştirmeciler ve fitness sporu ile uğraşan sporcular tarafından tercih edilmektedir. Nedeni antrenman öncesi istenen dayanıklılığa ve motivasyonu fazlasıyla sağlamasıdır. HI-TEC Nutrition Blade kullanan dünya sporcularından gelen ortak yorum: Kas gücü ve direncinde artış ile antrenmanların daha verimli ve keyifli geçiyor olması.“ şeklindedir. Ürünü daha detaylı incelemek için Alo Protein resmi web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

BLADE ile antrenman anlarınızda daha fazla dayanıklılık gücüne sahip olabilirsiniz. Hem güç hemde içerisinde bulunan vitamin ve doğal özler vücudunuza bir çok açıdan faydalar sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DMCA.com Protection Status
türkiye şampiyonu nadir
Yeni Başlayanlar İçin Uzmanından Vücut Geliştirme Programı

Her insanın hayatında yer alması gereken spor, sağlıklı yaşamanın en önemli anahtarıdır. Vücut geliştirme sporu ile daha fit ve sağlıklı bir...

Kapat