Hardline Whey 3 Matrix Protein Tozu İncelemesi

/ 9 Nisan 2016 / 9.010 views / yorumsuz

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Hardline Whey 3 Matrix Protein TozuProtein tozu spor yapanların yakından ilgilendikleri bir üründür. Hardline whey 3 matrix de protein tozu ürünlerinden birisidir. Protein tozu alırken dikkat etmeniz gereken birçok nokta vardır. Bunlardan biri kullanacağınız protein tozunun kalitesidir. Kalitesinden sonra nerede üretildiği ve içeriğindeki maddelerin neler olduğu ve ne kadar olduğudur. Bu hizmeti sağlayan ürünlerden birisi olan hardline whey 3 matrix ürününün detaylı incelemesini bu yazıda ele alacağız

Hardline whey 3 matrix üreticisi Türk olan bir firmadır. Bu ürün özellikle spor yaparken protein alımının yetersiz olduğunu düşünen ve spor aktivitesini protein tozu ile tamamlamak isteyenler içindir. Protein tozunu bay bayan herkes kullanabilir.

 

Hardline Whey 3 Matrix İçeriği

Ürünün en çok öne çıkarılan özelliği konsantre, hidrolizat ve izole whey protein türleri yönünden güçlü olmasıdır.

Helal ürün sertifikası: Üründe en çok merak edilen konulardan bir tanesi helal ürün olup olmamasıdır. Bu ürün helal ürün sertifikasına sahip olması açısından da dikkat çekicidir ve bu konuya hassasiyet gösteren sporcular için de ürünün tercih sebebi olmasına neden olmaktadır. Gerçi Türkiye’ye hiçbir şekilde domuz katkılı olan hiçbir ürünün girişi yapılmamaktadır yine de ekstra hassasiyeti olanlar için hardline whey 3 matrix iyi bir seçenek olabilir.

Bir ölçekte 44 gram protein değerine sahip olan hardline whey 3 matrix ilk bakıldığında dahi içeriği konusunda iyi bir izlenim bırakmaktadır. Protein tozlarında en çok dikkat çeken ve aranan değer olan Triptofan değeri 1663mg düzeyindedir. Valin (BCAA) değeri ise 5628mg değerindedir. Değerleri oldukça yüksek olan ürünün aminoasit değeri ve BCAA değeri azımsanmayacak derecededir.

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Ürün içeriğinde 2,4 yağ oranı ve 2,6 karbonhidrat bulunması da dikkat çekicidir. Ürünün en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi ise aspartam ve laktoz içermiyor olmasıdır. Bu durum Hardline whey 3 matrix ürününü bir adım öne çıkarmaktadır. Özellikle spora yeni başlayanların ihtiyaçlarına karşılık verebilecek olan 3 grlık kreatin değerine sahip olması da iyi bir özelliktir.

Ürünün en çok kafa karıştıran noktası ise Amerikan üreticiden izole whey teminini sağlayan firmanın konsantre ve hidrolize whey proteini nereden temin ettiğini net bir şekilde bildirmiyor olmasıdır. Bu durum sporcuların üründen uzaklaşmasına neden olabilmektedir!

hardline-whey-3-matrix-icerigi

 

Hardline Whey 3 Matrix Tadı ve Kullanımı

2 farklı tat seçeneğine sahip olan ürünün çilek ve çikolata tatları alternatifi bulunmaktadır. Özelikle çok az da olsa çilekli hardline whey 3 matrix protein değeri açısından önde sayılabilir. Ancak ikisi de tat olarak gayet güzel. Çikolatalı olan çocukların sevdiği nesquik tadına benziyor. Çilekli olan tat açısından çok daha fazla beğeniliyor. Özellikle de kokusu açısından daha fazla tercih ediliyor.

250 gram su ile 2 ölçek yani yaklaşık 44 gr protein tozunu karıştırarak antrenman sonrasında tüketebilirsiniz. Süt ile de karıştırılarak içilebileceği gibi blendırdan da geçirilerek çeşitli shake tarifleri ile birlikte hazırlanabilir. Özellikle süt ile hazırlandığında sütün yağsız olması önemlidir ve içerisine daha yoğun tat hissetmek isterseniz muz ya da çilekle birlikte hazırlayabilirsiniz. Ürün fiyatı ise 98 TL’den başlayarak gramajına göre değişiklik göstermekte.

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

Sonuç

Ürün içeriği bakımından oldukça zengin bir yapıya sahip ve ayrıca standartların oldukça üzerinden seyrediyor. Her ne kadar Hardline whey 3 matrix Türk bir firma tarafından üretildiği için daha uygun fiyata satılması bekleniyor olsa da rakipleri ile değerlendirildiğinde benzer fiyata çok daha zengin içeriğe sahip bir protein tozunu piyasa sürmüş bulunmakta. Bu da ürünün tercih edilmesindeki bir diğer artı özelliklerden.

Whey Protein Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

DMCA.com Protection Status
Dianabol Nedir? Yan Etkileri Ve Zararları Nelerdir?

Dianabol, Doktor John Bosley Ziegler tarafından üretilmiş bir anabolik steroid türüdür. ABD'de ilk üretildiği yıllarda serbest olarak tüketilen bu steroid,...

Kapat