Hardline Progainer Kilo Aldırıcı İncelemesi

/ 15 Mayıs 2016 / 9.836 views / yorumsuz

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Hardline Progainer İncelemeGüçlü bir içeriğe sahip olan Hardline Progainer içeriğinde protein değerini 37 gram, kreatin monohidrat değerini ise 2,5 gram bulundurmaktadır. Ürünün en güzel yani en olumlu özelliği içerisinde bulundurduğu Monohidrat değeridir.  Bu ürün kullanılırken en çok dikkat edilmesi husus nasıl beslenmeniz gerektiğidir. Nasıl besleneceğinizin bilincinde olarak bu ürünü kullanmaya başlamalısınız. Ayrıca içeriğinde zengin bir şekilde whey proteini bulundurmakta. BCAA amino asit değeri ise 6960mg’dır. Bir servisindeki toplam kalori değeri ise 787 kaloridir. Hardline progainer ürünü içeriğinde ayrıca multivitamin ve 1000mg değerinde Taurin aminoasidi bulundurmaktadır.

 

Hardline Progainer Kullanımı ve Tadı

Hardline propgainer ürününün incelemesini yaparken bir çok araştırmada bulunduk. Kullanımı ve besin değerleri açısından supplement firmalarının sayfalarını inceledik. Daha sonra başta bu makale kaynağı olmak üzere Hardline progainer ürününü kullananların yorumlarından tutun da çeşitli spor forumlarındaki kişilerin değerlendirmelerini dikkate alarak yazımızı objektif bir biçimde hazırlamaya çalıştık. Tüm bu değerlendirmelerden sonra şunu söyleyebiliriz ki; bu tür ürünlerde en çok dikkat edilen husus ürünün sahip olduğu tat ve sağladığı kullanım kolaylığıdır. Çünkü uzun süreli bir kullanım olduğu için çok çirkin bir tadı olduğunda kullanmak ve süreklilik sağlamak da oldukça zor bir hale gelmektedir. Hardline Progainer ürününün tadı bakımından da oldukça üst düzey bir kilo aldırıcı olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün birkaç tane lezzet seçeneği bulunmaktadır. Muz, çilek ve çikolata tatları gibi farklı damak tadlarına hitap etmektedir. Arada en çok öne çıkan lezzet ise çikolatalı olandır. Sütle karıştırılarak hazırlandığı için oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. 5 ölçek Hardline Progainer tozunu süt ile karıştırılarak hazırlanır ve antrenman öncesi ve sonrasında alınabileceği gibi öğünlerden sonra da tüketilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

 

Hardline Progainer Bulunabilirliği ve Fiyatı

Hardline çok yaygın bir şekilde kullanılan ve bilinen bir markadır. Bu nedenle birçok yerde bulunabilir özellikle de supplement de rahatlıkla bulunabilmektedir. Hardline Progainer fiyatı ise kalitesi ve içeriğine bakıldığında oldukça makul bir düzeydedir. Gramajına göre değişmekle birlikte Hardline Progainer ürününün fiyatı 73 ila 190 TL arasındadır.

 

Hardline Progainer Kullananlar ve Yorumlar

Buğra Toraman: Kime önerdiysem memnun kaldı hatta çok memnun kalınıyor helal olsun Türk markası olmasından gurur duyuyorum. Fiyat etkisi tazelik tat erime hızı kalitesi her açıdan 10 puan veriyorum.

Cesur Aksoylar: İlk kutuda tam 4 kilo aldım sonra 1 ay kadar kullanamadım ama beslenmeme de dikkat ettiğimden hiç kilo kaybetmedim. Bugün 4. Kutuyu sipariş vereceğim fiziken değişimim inanılmaz derecede başarılı, spor da yapmaya başladım. Kendimi çok daha iyi hissediyorum toplamda 15 kilodan fazla aldım tadı kalitesi tazeliği 10 numara ürün.

Adem Gürcan: Arkadaşlar spor yapmadan normal beslenerek günde 200 gr kullanarak bi kutuda 4 kilo aldım beklediğimden iyi bir sonuç oldu. Muzlusundan aldım tadı fena değil ilk zamanlar mide pek kabullenmese de alışınca içiliyor sonuçta ilaç niyetine kullanın gitsin tadını boş verin. Kilo almak istiyorsanız aksatmadan kullanın faydasını mutlaka göreceksiniz.

 

>>>Ürünün Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın<<<

 

SONUÇ

Hardline Progainer, özellikle kilo almakta zorlanan hacimlenme isteyip bir ürüne ihtiyaç duyanlar için gayet etkili bir üründür. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan bu ürün amacına fazlasıyla hizmet ediyor. Bu nedenle olumlu yönde bir görüş meydana getiriyor. Fiyatının da makul olması kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

DMCA.com Protection Status
Sporda Göğüs Ağrısı Neden Olur? Nasıl Geçer?

Spor antrenmanları yapanların nerdeyse tamamı antrenmandan sonra kas ağrıları çeker. Bu ağrıların oluşmasına iyi tarafından bakıldığında yapılan antrenmanın yeterli bir...

Kapat