Hardline Nutrition Markası Hakkında

/ 7 Eylül 2015 / 4.349 views / yorumsuz

hardline-nutritioni1996 yılında kurulan 18 yıllık Universal Nutrition markasının Türkiye dağıtıcısı olan Tuva İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. sporcularımız için doğal destek ürünleri sektörünün öncülerindendir. Bu sektörde ilk ve tek Türk markası olan Hardline ürünleri tamamen yerli tesislerde üretilir. Yerli üretim olan Hardline hammadde ihtiyacını sektörde adını duyurmuş ve kendiyle aynı doğrultuda ilerleyen Dünya lideri, en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan karşılamaktadır. Marka ürettiği Türk malı ürünlerinin düşük olan maliyetlerini daha da aşağı çekip sporculara hem kaliteyi hem de ucuzluğu bir arada yaşatmak için ham madde ihtiyacını sağladığı firmaların Türkiye’de distribütörü olmuştur. Bu sayede ham madde maliyeti düşük, yerli üretim, muhteşem ürünleri müşterilere daha uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Bir dünya markası olan Hardline kendisi gibi dünya markalarıyla yaptığı çalışmalar sonucunda sporcular için oluşturduğu gıda ürünlerini.. yeni adıyla Kavi Gıda olarak müşterilerin hizmetine sunmuştur. Profesyonel sporculardan aldığı olumlu dönüşler ve özellikle son birkaç yıl içerisinde çıkarmış olduğu Hardline Whey 3Matrix ve Progainer gibi ürünlerle sporcuların memnuniyetini en üst seviyede almıştır.

Alanında ilk ve tek Türk malı olan Hardline hem kaliteli, hem ekonomik hem de helal sertifikalı tek sporcu gıda ürünüdür. Her alanda ilklere imza atan marka dünyada bir ilki gerçekleştirerek helal sertifikası alarak bu konuda tedirgin olan sporcuların da içini rahatlatmıştır. Spora ve sporculara verdiği desteğin son derece yüksek olduğunu bildiğimiz Hardline Nutrition Türkiye’de sponsorluğunu yaptığı birçok profesyonel sporcu sayesinde bunu somut bir şekilde göstermektedir.

Hardline Nutrition kendi adıyla oluşturmuş olduğu Hardline Spor Kulübü Derneği ile özellikle genç sporculara, vücut geliştirme, uzak doğu sporları, bilek güreşi ve motor sporları gibi birçok spor dalında desteğini sağlamaktadır. Uluslararası alanda da sağladığı hizmetlerden dolayı İsviçre tabanında bağımsız denetleme kurumu olan SGS firmasının kontrolünde Gıda Güvenliği Sistemi üzerine yapılan incelemeler sonucunda GMP (Good Manufacturing Practise) ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) sertifikalarını alarak bir Dünya markası olduğunu kanıtlamıştır.

DMCA.com Protection Status
Protein Shake Tarifi
Ev Yapımı Protein Shake Tarifleri

Kilo almak için birçok kişi öncelikle doğru bir diyet programı yapar ve bununla birlikte spor yapmaya başlarlar. Spor yaparken kas...

Kapat