En İyi 5 L-Carnitine (Karnitin)

/ 13 Ağustos 2015 / 15.122 views / yorumsuz

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

en-iyi-5-l-carnitineKilo vermeyi amaçlayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği l carnitine’nin başlıca görevi vücuttaki yağları enerji olarak kullanarak, istenmeyen fazlalıklardan kurtulmanızı sağlar. Yağları yakmak için kullanılan supplement ürünlerinin başında gelir. Faydalarını sayacak olursak hızlı bir şekilde yağların yakılması için yardımcı olur, iştahınızı azaltmaya, kalorilerinizden kurtulmaya ve onların vücutta yağ olarak depo edilmemesini sağlar. Açlıktan dolayı oluşan mide kazınmalarının önüne geçer. Vücut geliştirmek için yağ yakma kapsamında kullanılan l-carnitine tüketilen yiyecekleri enerji üretiminde katkı olarak kullanır, bu enerjiler ile yağların yakımı hız kazanmaya başlar. Esasında vücudumuz doğal şekilde l-carnitine üretmektedir ancak bu vücudun ihtiyacı olduğu orandan çok daha düşük olduğu için yağ yakmak için yeterli olmaz.

Gel gelelim bu ürünle alakalı çok sayıda firma mevcut, hal böyleyken “hangi markanın ürününü kullanmalıyım, fiyat ve kaliteli bazında hangisi benim için.. en uygun ürün” tarzında sayısız sorular akıllara gelmekte. Biz de vücut geliştirme hareketleri olarak en çok tercih edilen 5 L-carnitine’yi sizler için sıraladık.

  • Power System L-carnitine 3600 mg

Power system Almanya’da en çok tercih edilen supplementlerin başında gelen bir firmadır. Sıvı şekilde hazırlanmış tüpler içinde bulunan bu l-carnitine’nin her bir şişesinin içinde 3600 mg l-carnitine bulunmaktadır. Bu miktar aynı zamanda ülkemizde bulunan en yüksek l-carnitine dozajına eşdeğerdir. Patent olarak CARNIPURE olarak geçen bu ürünün bir kutusunda 20 adet 3600 mg’lık şişeler bulunmaktadır.

 

Satın Almak İçin Tıklayın: Power System L-carnitine

 

  • Multipower L-carnitine Liquid 1800 mg

Multipower, Türkiye’de sıklıkla tercih edilen supplement firmalarının başında gelir. Sporcu gıdaları konusunda Almanya’nın ne kadar ileri olduğunu sporcuların çoğu bilir. Bu marka da Alman teknolojisi ile üretilmektedir. Ülkemizde en sık tüketilen sıvı l-carnitine’lerin başında gelmektedir. Bir ampulde(şişesinde) 1800 mg karnitin vardır. Kalori değeri ise yalnızca 2 kaloridir. Tatlandırıcı içermeyen bu ürünün her bir kutusunda 20 ampul bulunmaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de de sıklıkla tüketilen bir ürün olma özelliğini taşımaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

 

Satın Almak İçin Tıklayın: Multipower L-Carnitine Liquid

 

  • Nutrade L-carnitine Liquid 3500 mg

Yine bir üstün Alman klasiği olan Nutrade markası, kaliteli ve özel içeriği sayesinde spor severlerin öncelikli tercihleri arasında yerini almış durumda. Başlıkta da görüldüğü üzere sıvı olarak tüketilmekte ve her bir ampulün içinde 3500 mg karnitin bulunmakta. 4 kalori değerinde olan bu ürünün bir paketinde de 20 ampul bulunmaktadır.

 

Satın Almak İçin Tıklayın: Nutrade L-carnitine Liquid

 

  • Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml

Sırada yerli malı yurdun malı olan Türk firması Hardline Nutrition var. Fiyat ve kalite bazında en iyi karnitinlerden biri olan Hardline’nin her bir servisinde 1000 mg karnitin bulunmakta. Ek olarak 200 mg’da taurin içeren bu ürün ile yağ yakımınız maksimum seviyeye çıkacaktır. Önceki seçeneklerden farklı olarak tek tek küçük ampullerde değil, 1000 ml’lik bir şişede bulunmaktadır, üzerindeki bulunan kapağının içine dökülerek tüketilmektedir. Diğerlerine göre taşıması biraz zor olsa da uygun fiyatı ve kalitesi nedeniyle rahatlıkla tercih edilebilir.

 

Satın Almak İçin Tıklayın: Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml

 

  • Olimp L-carnitine 3000 mg

Olimp diğer markalara nazaran daha az bilinse de yüksek kaliteli bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Polonya menşeli bir firmanın ürünü olan bu l-carnitine türünde 3000 mg’lık bir içerik bulunmakta. Buna ek olarak B6 vitamini bulundurmasıyla da diğerlerinden farkını ortaya koyuyor. Her bir ürün paketinde 20 adet ampul bulundurmasıyla kullanımı gayet rahat ve basit bir sporcu gıdası olarak karşımıza çıkıyor.

 

Satın Almak İçin Tıklayın: Olimp L-carnitine 3000 mg

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

DMCA.com Protection Status
Setler Arasında Dinlenme Süresinin Önemi Nedir ?

Spor yapmaya hedeflerle başlayan kişiler belirli bir program uygulayarak hedeflerine ulaşmaya çalışır. Programlarda spor esnasında yapılan hareketlerin belirli süre ile...

Kapat