Google+

En İyi 5 Kilo Aldırıcı | Piyasadaki En Etkili Kilo Aldırıcılar Hangileri?

Posted by in Supplement İncelemeleri, Yazılarımız

En iyi 5 Kilo Aldırıcı ÜrünSpor yapan veya yapmayan kişiler ya kilo vermek ya da kilo almak için uğraşırlar. Bazı insanlar için kilo vermek ne kadar zorlu ise kilo almak isteyen kişiler için de bu bir hayli zor olabiliyor. Beslenmeyle ve yapılan sporla alakalı olan bu iki durum vücuda alınan günlük kalori miktarıyla doğru orantılıdır. Vücudunuzu geliştirmek için çalışmalar yapıyorsanız ve kas oluşturacak düzeyde kiloya sahip değilseniz kilo aldırıcı ürünler kullanmalı ve dengeli beslenmelisiniz. Spora başlamadan önce zayıf biriyseniz spora başladıktan sonra daha çok enerji harcayacağınız için kilonuzda azalma olabilir. Bu nedenle hem var olan kilonuzun altına düşmemek hem de kas yapmak için daha çok beslenmeli ve gerektiğinde ek gıdalar tüketmelisiniz.

Normalden daha fazla kalori almanız gerektiği bu dönemlerde kilo aldırıcı gainer ürünleri bu doğrultuda size yardımcı olabilir. Kalori vücudunuz için enerji demektir ve vücudunuzun yeni kas dokularını oluşturabilmesi için.. enerjiye ve proteine çok ihtiyacı vardır. Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler içinse metabolizma hızlandırıcı besinler tüketmelerini öneririz. Çünkü hızlı metabolizma kalorinin çabuk yakılmasını sağlar. Bu nedenle hızlı bir metabolizmaya sahip olan kişilerin kilo alması oldukça zordur. Kaslarınızı şişirip vücut geliştirmek istiyorsanız ve metabolizmanız hızlı çalışıyorsa normal bir şekilde beslenmek kilo alımı için yeterli olmamaktadır. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için içerisinde karbonhidrat, protein, yağ gibi kilo almanızı sağlayacak daha birçok besin değeri taşıyan kilo aldırıcı ürünleri seçtik. İşte kaslı ve fit bir vücuda sahip olmak isteyen zayıf sporcular için en iyi 5 kilo aldırıcı:

 

1) Elite Labs Mass Muscle Gainer

Kilo almak ve kaslı bir hacme ulaşmak için biçilmiş kaftan diyebileceğimiz tarzda bir üründür. Protein ve karbonhidratın uyumu bu üründe kendisini göstermiştir aynı zamanda yüksek kalorili bir ürün özelliği de taşımaktadır. Kilo almak istiyorum diyenler veya bulk döneminde bulunan vücut geliştirme sporcularının rahatlıkla tercih edebileceği bir üründür. Elite Labs Muscle Gainer’in ürün özelliklerine baktığımızda:

 • Her bir serviste 60 gr protein
 • Her bir serviste yaklaşık 200 gr karbonhidrat
 • Sonradan eklenmiş 5000 mg BCAA
 • Enerji ve hacim kazanmak için 5000 mg kreatin monohidrat
 • Çok düşük seviyede bulunan şeker ve yağ
 • Vücudun günlük ihtiyacını karşılamaya yönelik 18 adet vitamin ve mineral içeriği

elite-labs-mass-muscle-gainer-kilo-aldirici

 

Satın Almak İçin TıklayınElite Labs Mass Muscle Gainer

 

2) Hardline Progainer

Kaliteli ama ekonomik ürün kullanmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Çünkü Hardline Progainer yerli malı yani Türk malı. Çikolata, muz ve çilek aromalarında bulunan kilo aldırıcı bu ürünü tercihinize göre seçebilirsiniz. Kilo alımını sağlamak için oldukça yüksek değerlerde protein ve karbonhidrat içeren Hardline’nin 1 servisi ortalama 780 kalori ve 38 gram protein bulunduruyor. Kas yapımını desteklemek için içerisinde ayrıca 7000 mg BCAA bulundurarak destek sağlıyor. Taurin bildiğimiz gibi oldukça önemli bir amino asit. İçerisinde 1000 mg Taurin bulunduran bu ek gıda, gerek tadı gerekse de karışımı için olsun sporcular için oldukça olumlu dönüşler sağlamıştır. Hardline Progainer İçeriği:

 • Karbonhidrat 154 gr
 • Kalori 780
 • Protein 38 gr
 • Yağ 1,2 gr
 • Taurin 1000 mg
 • Kreatin Monohidrat 2500 mg

hardline-progainer-5000-gram-karbonhidrat-kilo-aldirici

 

Satın Almak İçin Tıklayın: Hardline Progainer

 

3) Olimp Gain Bolic 6000

Supplement sektöründe 20 yıldan fazladır adını taşıyan ve uluslar arası alanda dahi büyük bir marka haline gelen Olimp, Doğu Avrupa’da üretilen bir kilo aldırıcıdır. Size tavsiye edebileceğimiz ve bu alanda kullanabileceğiniz en iyi kilo aldırıcı gainer ürünlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Bazı kilo aldırıcı ürünler diğerlerine göre farklılık oluşturmak için kendilerine has özellikler içerebilir. İşte Olimp Gain Bolic 6000’in en önemli özelliği ise vücuttaki yağ oranının değil de kas oranının daha yüksek olması ve yağlanmadan kilo almak için düşük oranlarda yağ içermesidir. 1 servisinde ortalama 390 kalori ve 80 gram karbonhidrat bulunduran Olimp Gain Bolic 6000 ayrıca proteininde %19’u oranlarda BCAA bulundurmaktadır.

olimp-gain-bolic-6000-gainer

 

Satın Almak İçin TıklayınOlimp Gain Bolic 6000

 

4) Dymatize Super Mass Gainer

Dünyanın ileri gelen supplement firmalarından bir tanesi olan Dymetize oldukça kaliteli bir kilo aldırıcı markasıdır. Bu markanın da en kaliteli ürünlerinden biri olan Super Mass Gainer’in her 1 servisinde 1280 kalori bulunmaktadır. İçerik olarak 52 gram protein, 252 gram karbonhidrat ve oldukça az miktarda şeker içeren Super Mass, kilo almak isteyenler için çok etkili bir ürün. 52 gram protein içeren kilo aldırıcı ürün konsantre, kazein, izole ve yumurta proteininden oluşmaktadır. İhtiyacınız olan kalsiyum ve fosfor miktarının hepsini karşılayan ürün aynı zamanda A, B, C, D, E vitaminlerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Kas gelişimi için ihtiyaç duyulan ve insanların ekserisinde az bulunan potasyum ihtiyacının ise %63’ünü karşılamaktadır. Bu ürün için yüksek kalorili olduğundan sindirim konusunda zorluk çekebileceğiniz gibi söylentiler duymuşsunuzdur. Dymatize markası bununla ilgili kilo aldırıcı ürününe eklediği zytrix isimli sindirim kolaylaştırıcı formülü sayesinde böyle bir sorun yaşanmıyor. Birçok konuda zengin içeriğe sahip olan Super Mass Granier oldukça az miktarda glutamine ve 1 gram kreatin içermektedir. Kreatine miktarını içeriğinde oldukça az miktarda bulunduran ürünü kullanırken kreatine alımını desteklemelisiniz. Tadı ve karışımıyla damak tadına uygun olan bu ürün kilo almak ve kas geliştirmek için oldukça ideal. Dymatize Super Mass Gainer İçeriği:

 • Kalori 1280
 • Karbonhidrat 252 gr
 • Protein 52 gr
 • Yağ 10 gr
 • A B C D E  vitaminleri
 • Kreatin ve Glutamin
 • Potasyum, magnezyum ve fosfor

dymatize-super-mass-gainer-5000-gram-gainer-kilo-aldirici-2

 

Satın Almak İçin TıklayınDymatize Super Mass Gainer

 

5) Nutrich Mass Gainer 6000 gr

Türk üretimi olan ve kilo alma sürecinize ciddi anlamda katkıda bulunabilecek yeni bir üründür. Yerli olması ve piyasaya yeni giriş yapması sebebiyle kalite olarak üst düzey olmakla birlikte fiyat olarak minimum seviyede tutulmuştur. Kullanıcı kitlesi oluşturmak için iyi bir strateji. Aynı zamanda bütçesi kısıtlı sporcularımız için de iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bir AloProtein markası olan Nutrich Mass Gainer ürününün en önemliği özelliği aspartam (yapay tatlandırıcı) ve yapay renklendirici içermemesidir. Diğer öne çıkan yanları arasında düşük şeker oranı da vardır. Her bir servisi 110 grama tekabül etmekle birlikte içeriğinde 1 gr glutamin ve 1,5 gr kreatin monohidrat bulunmaktadır. 6000 gramlık kutu halinde piyasaya sürülen Nutrich mass gainer ürününün içerik özellikleri ise; (her bir servisinde)

 • Yüksek servis sayısı (55 servis)
 • Glutamin 1gr
 • Karbonhidrat 94 gr
 • Kalori 410
 • Protein 7,7 gr
 • Aspartam ve yapay renklendirici içermez

 

Nutrich Mass Gainer 6000 gr

 

Satın Almak İçin TıklayınNutrich Mass Gainer 6000 Gr

 

 

Kas Yapma
Kas Yapma | Bomba Gibi Kaslara Sahip Olmak İçin Hızlı Kas Yapma Teknikleri

Kas yapma konulu bugünkü makalemizde doğru bildiğiniz yanlışlar ve kas yapma aşamasında olması gereken faktörlerden bahsedeceğiz. insanların dış görünüşleri insan...

Kapat